A4 Mk3
| Exploded view of outer tail light cluster |

| 1 - | Outer tail light cluster |
| q | Removing and installing → Chapter |
| 2 - | Rear turn signal bulb |
| q | Rear left turn signal bulb -M6- |
| q | Rear right turn signal bulb -M8- |
| q | 12 V, 18 W |
| q | W16W |
| q | Renewing bulbs → Chapter „Removing and installing bulb holder“ |
| 3 - | O-ring |
| 4 - | Main connector for bulb holder |
| q | Removing and installing bulb holder → Chapter |
| 5 - | Stud |
| q | 3.5 Nm |
